Goebel Flower of Life Black Brož

Kód: 23500571
Neohodnoceno
Značka: Goebel
1 430 Kč 1 182 Kč bez DPH
Dodání 2 - 3 týdny

Brož. Kolekce Flower of Life Black. Goebel, Německo.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 1500 ,-
Široký výběr produktů
Široký výběr zboží
na našem e-shopu

Detailní popis produktu

Brož
Kolekce: Flower of Life Black

Jakožto tradiční výrobce porcelánu, Goebel produkuje kvalitní bižuterii v porcelánu tvrdém i jemném kostním. Vysoce kvalitní produkty s reprodukcemi uměleckých děl, zdobeny pravým zlatem a platinou jsou opravdovým vrcholem tvorby Goebelu. Bižuterie má zlacené části, které jsou anti-alergické a neobsahují nikl. Všechny šperky jsou dodávány v dárkové krabičce, která může být použita i k vystavení šperku.
The Flower of Life (Květina života) je propletený symbol skládající se z 19 kruhů, kterým jsou připisovány harmonizační a ochranné vlastnosti. Představuje spojení těla, duše a ducha.


Porcelánová plaketa doplněna zlatem, ručně vsazený křišťál.

Materiál: porcelán, mix kovů
Rozměry: 5 x 5 x 1 cm

Výrobce: Goebel, Německo

Doplňkové parametry

Kategorie: Brože
Záruka: 2 roky
Barva: černá
Materiál: tvrdý porcelán, kov
Motiv: geometrický
Rozměry(cm): 5 x 5 x 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"Tradice není uchovávání popela, nýbrž šíření ohně“. Od založení podniku v roce 1871 znamená tradice u Goebel také nejvyšší nároky a kvalitu.

Celý příběh začal 30.ledna 1871 a u jeho zrodu stáli pánové Franz Detleff a Wiliam Goebel, díky nimž vznikla porcelánka WG nedaleko Cobburgu. 

Po roce 1905 se továrna WG spojila s porcelánkou Kaiser a byla počata éra expoertního rozachu. Porcelán a figurky této továrny se vozily o do daleké Ameriky.

V roce 1911 se Max Louis Goebel vrátil z pobytu v Americe a začal výrobu orientovat na luxusní umělecké kolekce.

V roce 1935 podepsal Franz Goebel smlouvu se svou sestrou Marii Innocentií Hummel a vznikla kolekce figurek Hummel, které jsou dodnes ceněn pro svou mistrovskou kvalitu malby. V této době byla továrna Goebel známa spíše pod názvem Hummelwerk.

Goebel, tradiční značka je dnes proslulá svými dekoračními artikly, kolekcemi, perfektními dárky pro všechny příležitosti – narozeniny, jubilea, šarmantní „dárek z cesty“, malé poděkování či prostě jen tak něco pro milého člověka.