Goebel Kávový/čajový hrnek Herz erwärmt

Kód: 54101721
Neohodnoceno
Značka: Goebel
430 Kč 355 Kč bez DPH
Dodání 2 - 3 týdny

DER KLEINE YOGI – kolekce s postavičkou malého jogína, které zdobí porcelán, polštáře a další předměty každodenní potřeby. Goebel, Německo.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 1500 ,-
Široký výběr produktů
Široký výběr zboží
na našem e-shopu

Detailní popis produktu

Kávový/čajový hrnek Herz erwärmt [Hřejivé srdce]

Hrnek z přední strany s ilustrací z cyklu "Der kleine Yogi®", zadní strana se zprávou "...und in so mancher Stille, kann man hören, wie die Liebe, ganz leise knisternd wieder ein Herz erwärmt." ["...a v nejednom tichu je slyšet, jak láska, velmi tiše praskající, znovu hřeje u srdce."]

Výška: 9,5 cm
Obsah: 0,35 l
Materiál: jemný kostní porcelán

Myčka: ano, ale doporučujeme umývat ručně, aby se zachovaly zářivé barvy

Výrobce: Goebel, Německo

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrnky na kávu
Záruka: 2 roky
Barva: vícebarevná
Materiál: kostní porcelán
Motiv: lidé, láska, narozeniny, sport
Rozměry(cm): 13,5 x 10,5 x 9,5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"Tradice není uchovávání popela, nýbrž šíření ohně“. Od založení podniku v roce 1871 znamená tradice u Goebel také nejvyšší nároky a kvalitu.

Celý příběh začal 30.ledna 1871 a u jeho zrodu stáli pánové Franz Detleff a Wiliam Goebel, díky nimž vznikla porcelánka WG nedaleko Cobburgu. 

Po roce 1905 se továrna WG spojila s porcelánkou Kaiser a byla počata éra expoertního rozachu. Porcelán a figurky této továrny se vozily o do daleké Ameriky.

V roce 1911 se Max Louis Goebel vrátil z pobytu v Americe a začal výrobu orientovat na luxusní umělecké kolekce.

V roce 1935 podepsal Franz Goebel smlouvu se svou sestrou Marii Innocentií Hummel a vznikla kolekce figurek Hummel, které jsou dodnes ceněn pro svou mistrovskou kvalitu malby. V této době byla továrna Goebel známa spíše pod názvem Hummelwerk.

Goebel, tradiční značka je dnes proslulá svými dekoračními artikly, kolekcemi, perfektními dárky pro všechny příležitosti – narozeniny, jubilea, šarmantní „dárek z cesty“, malé poděkování či prostě jen tak něco pro milého člověka.