Goebel Klimt Mini talíř na zeď Očekávání

Kód: 67063071
Neohodnoceno
Značka: Goebel
430 Kč 355 Kč bez DPH
Dodání 2 - 3 týdny

Mini talíř na zeď Očekávání, Gustav Klimt. Kolekce Artis Orbis. Goebel, Německo.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 1500 ,-
Široký výběr produktů
Široký výběr zboží
na našem e-shopu

Detailní popis produktu

Mini talíř na zeď Očekávání
Kolekce: Artis Orbis

Klimtova nejvýznamnější díla jsou jedna z těch nejdražších vůbec a těší se oblíbenosti po celém světě. Jeho unikátní a nezaměnitelný styl udělal z jeho známého "Polibku" ikonu lásky. Porcelánové obrazy, talíře na zeď a vázy s výzdobou z pravého zlata jsou doplněny o Klimtovy známé náměty jako je "Polibek", "Strom života", "Adele Bloch-Bauer", "Očekávání" nebo "Naplnění". Krásné dekorace pro každý domov.

Rozměry: 10 x 10 x 1 cm
Materiál: jemný kostní porcelán

Výrobce: Goebel, Německo

Doplňkové parametry

Kategorie: Talíře na zeď
Záruka: 2 roky
Barva: vícebarevná
Kolekce Goebel: Klimt
Materiál: kostní porcelán
Motiv: umění
Rozměry(cm): 10 x 10 x 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"Tradice není uchovávání popela, nýbrž šíření ohně“. Od založení podniku v roce 1871 znamená tradice u Goebel také nejvyšší nároky a kvalitu.

Celý příběh začal 30.ledna 1871 a u jeho zrodu stáli pánové Franz Detleff a Wiliam Goebel, díky nimž vznikla porcelánka WG nedaleko Cobburgu. 

Po roce 1905 se továrna WG spojila s porcelánkou Kaiser a byla počata éra expoertního rozachu. Porcelán a figurky této továrny se vozily o do daleké Ameriky.

V roce 1911 se Max Louis Goebel vrátil z pobytu v Americe a začal výrobu orientovat na luxusní umělecké kolekce.

V roce 1935 podepsal Franz Goebel smlouvu se svou sestrou Marii Innocentií Hummel a vznikla kolekce figurek Hummel, které jsou dodnes ceněn pro svou mistrovskou kvalitu malby. V této době byla továrna Goebel známa spíše pod názvem Hummelwerk.

Goebel, tradiční značka je dnes proslulá svými dekoračními artikly, kolekcemi, perfektními dárky pro všechny příležitosti – narozeniny, jubilea, šarmantní „dárek z cesty“, malé poděkování či prostě jen tak něco pro milého člověka.