Goebel Klimt Talíř na zeď Adele

Kód: 67071021
Neohodnoceno
Značka: Goebel
860 Kč 711 Kč bez DPH
Dodání 2 - 3 týdny

Gustav Klimt, talíř na zeď Adele. Goebel, Německo.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 1500 ,-
Široký výběr produktů
Široký výběr zboží
na našem e-shopu

Detailní popis produktu

Významná umělecká díla Gustava Klimta patří k nejdražším kresbám a těší se velké oblibě po celém světě. Jeho jedinečný a nezaměnitelný styl udělal z jeho slavné kresby „The Kiss“ slavnou ikonu lásky. Výrazné použití zlatých barev je pravděpodobně jedním z důvodů neměnné obliby motivu v průběhu let. Porcelánové obrazy, nástěnné talíře a vázy s dekorem z pravého zlata představují Klimtovy známé motivy "Polibek", "Strom života", "Adele Bloch-Bauer", "Očekávání" a "Naplnění". Krásný objekt do každé domácnosti!

Nástěnný talíř - Adele Bloch-Bauer
Limitovaná edice: 999 kusů s certifikátem

Rozměr: 21 x 21 x 2 cm
Materiál: porcelán

Doplňkové parametry

Kategorie: Talíře na zeď
Záruka: 2 roky
Barva: vícebarevná
Materiál: tvrdý porcelán
Rozměry(cm): 21 x 21 x 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"Tradice není uchovávání popela, nýbrž šíření ohně“. Od založení podniku v roce 1871 znamená tradice u Goebel také nejvyšší nároky a kvalitu.

Celý příběh začal 30.ledna 1871 a u jeho zrodu stáli pánové Franz Detleff a Wiliam Goebel, díky nimž vznikla porcelánka WG nedaleko Cobburgu. 

Po roce 1905 se továrna WG spojila s porcelánkou Kaiser a byla počata éra expoertního rozachu. Porcelán a figurky této továrny se vozily o do daleké Ameriky.

V roce 1911 se Max Louis Goebel vrátil z pobytu v Americe a začal výrobu orientovat na luxusní umělecké kolekce.

V roce 1935 podepsal Franz Goebel smlouvu se svou sestrou Marii Innocentií Hummel a vznikla kolekce figurek Hummel, které jsou dodnes ceněn pro svou mistrovskou kvalitu malby. V této době byla továrna Goebel známa spíše pod názvem Hummelwerk.

Goebel, tradiční značka je dnes proslulá svými dekoračními artikly, kolekcemi, perfektními dárky pro všechny příležitosti – narozeniny, jubilea, šarmantní „dárek z cesty“, malé poděkování či prostě jen tak něco pro milého člověka.