Pexeso Animals 24ks
Kód: HL_A252-00-00Detailní popis produktu
Kouzelné pexeso v pastelových barvách s obrázky zvířátek. Obsahuje 24 ks kartiček z velmi tvrdého papíru.
Určeno dětem od 2 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hry a hračky |
|---|---|
| EAN: | 8719987078859 |
| Barva: | béžová, modrá, šedá, černá, oranžová, růžová, žlutá |
| Materiál: | papír |
| Váha: | 0,29 kg |
| Barva: | béžová;černá;modrá;oranžová;růžová;šedá;žlutá |
| Šířka: | 17cm |
| Výška: | 3cm |
| Hloubka: | 17cm |
| Materiál: | papír |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
