Polštář Srdce, imitace beránka 35x33cm, bílá
Kód: HL_A1023-BI-00Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Polštáře |
|---|---|
| EAN: | 8592559180408 |
| Váha: | 0,85 kg |
| Barva: | bílá |
| Šířka: | 35 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Hloubka: | 33 cm |
| Materiál: | tkanina |
| Druh tkaniny: | polyester |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
