Porcelánová miska na olivy Wave, bílá
Kód: HL_A417-00-00Detailní popis produktu
Porcelánová miska Wawe na olivy.
Mistička na olivy nebo na jiné pochutiny např.oříšky, sýry ve tvaru vlny. Dělená miska má bílou barvu, dekor tvoří černé nápisy "Delicious" a "Flawours".
Ideální na oslavy, párty a večery při svíčkách se sklenkou vína.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| EAN: | 8719987886034 |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | porcelán |
| Váha: | 0,65 kg |
| Barva: | bílá |
| Šířka: | 18cm |
| Výška: | 3cm |
| Hloubka: | 18cm |
| Materiál: | porcelán |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
