Sada kroužků na ubrousky se zlatou květinou (4 ks, zinek)
Kód: HL_A998-KY-00Detailní popis produktu
Dodejte svému prostírání punc luxusu a elegance s touto sadou 4 kroužků na ubrousky. Každý kroužek je vyroben z kvalitního zinku a má elegantní zlatou barvu, která se skvěle hodí pro slavnostní příležitosti, večeře s přáteli nebo rodinné oslavy. Dominantou každého kroužku je detailně propracovaná květina, která dodá vašemu stolu romantický a sofistikovaný vzhled.
Kroužky jsou dostatečně pevné a odolné, aby udržely ubrousky na svém místě a zároveň působily jako vkusná dekorace na stůl. Jsou ideálním doplňkem pro každý slavnostní oběd nebo večeři. Skvěle se kombinují s naším bílým porcelánem a elegantními svícny. Pro vytvoření kompletní kolekce se podívejte i na variantu s motivem myšle.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční doplňky |
|---|---|
| EAN: | 8592559178832 |
| Váha: | 0,032 kg |
| Barva: | zlatá |
| Šířka: | 5 cm |
| Výška: | 16,5 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Materiál: | Zinek |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
