Sada tužek 6ks
Kód: HL_A223-00-00Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bloky, pera, pastelky |
|---|---|
| EAN: | 8719987494765 |
| Barva: | zlatá, fialová, růžová |
| Materiál: | dřevo |
| Váha: | 0,05 kg |
| Barva: | fialová;růžová;zlatá |
| Šířka: | 8cm |
| Výška: | 24cm |
| Hloubka: | 1cm |
| Materiál: | dřevo |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
