Servírovací porcelánové prkénko, hranaté
Kód: HL_A256-HR-00Detailní popis produktu
Porcelánové prkénko pro servírování.
Malé prkénko pro servírování tapas. Tapas je španělský název pro malé občerstvení, degustační talířek nebo v česku oblíbené jednohubky.
Když připravujete občerstvení pro své přátele, udělejte to stylově.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyň |
|---|---|
| EAN: | 8719987146824 |
| Barva: | bílá, černá |
| Materiál: | porcelán |
| Váha: | 0,1 kg |
| Barva: | bílá;černá |
| Šířka: | 15cm |
| Výška: | 0,9cm |
| Hloubka: | 9,5cm |
| Materiál: | porcelán |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
