Smetáček s lopatkou Bamboo, zelená
Kód: HL_A383-ZE-00Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklidové pomůcky |
|---|---|
| EAN: | 8592559133787 |
| Barva: | zelená, Přírodní |
| Materiál: | plast, dřevo |
| Váha: | 0,2 kg |
| Barva: | přírodní;zelená |
| Šířka: | 34cm |
| Výška: | 8cm |
| Hloubka: | 22,3cm |
| Materiál: | dřevo;plast |
| Druh dřeva: | Bambus |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
