Svícen TeaLight 15cm, stříbrný
Kód: HL_A202-00-00Detailní popis produktu
Nadčasový stříbrný svícen se skleněným krytem.
Jednoduchý a elegantní prvek, který vykouzlí příjemnou atmosféru vašeho domova. Stříbrný svícen je také skvělý doplněk na sváteční stůl. V pokoji, kde odpočíváte zase navodí příjemnou atmosféru.
Skleněný tubus chrání svíčku před větrem,ale zároveň před nehodou. Nemusíte se tedy ničeho obávat, pouze si vychutnávejte příjemnou atmosféru, kterou svícen se živým plamínkem vytvoří.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svícny |
|---|---|
| EAN: | 8719202347609 |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | sklo |
| Váha: | 0,33 kg |
| Barva: | stříbrná |
| Šířka: | 10cm |
| Výška: | 15cm |
| Hloubka: | 10cm |
| Materiál: | sklo |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
