Universální taštička, modrá
Kód: HL_A241-MN-00Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bloky, pera, pastelky |
|---|---|
| EAN: | 8592559139857 |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | plast |
| Váha: | 0,05 kg |
| Barva: | modrá |
| Šířka: | 21cm |
| Výška: | 14cm |
| Hloubka: | 8cm |
| Materiál: | plast |
| Druh plastu: | Polyurethane |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
