Vánoční dekorace Strom, 18cm
Kód: HL_A489-ST-00Detailní popis produktu
Dřevěná vánoční dekorace.
Vánoční dekorace kombinuje kov a dřevo.
Vánoční dekorace pro ladění interiéru v přírodním stylu.
Vánoční strom je vysoký 18cm a disponuje stabilním podstavcem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DOPLŇKY, DEKORACE |
|---|---|
| EAN: | 8719987682933 |
| Barva: | stříbrná, Přírodní |
| Materiál: | kov, dřevo |
| Váha: | 0,2 kg |
| Barva: | přírodní;stříbrná |
| Šířka: | 16,5cm |
| Výška: | 18cm |
| Hloubka: | 5cm |
| Materiál: | dřevo;kov |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
