Vánoční závěsná dekorace Sáňky 22cm, bílá
Kód: HL_A492-BI-00Detailní popis produktu
Kouzelné dřevěné vánoční sáňky přivezou tu pravou dávku nostalgie a vánoční atmosféry do každého domova.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DOPLŇKY, DEKORACE |
|---|---|
| EAN: | 8711295394508 |
| Barva: | bílá, Přírodní |
| Materiál: | dřevo |
| Váha: | 0,1 kg |
| Barva: | bílá;přírodní |
| Šířka: | 8cm |
| Výška: | 21,5cm |
| Hloubka: | 5,5cm |
| Materiál: | dřevo |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
