Egan LE PUPAZZE Sada odkládací misky na vařečku a utěrky

Kód: 214032
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Egan
670 Kč 553,72 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)

Kolekce LE PUPAZZE (loutky) se obléká do emocí a nosí barvy srdce. EGAN, Itálie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce: Egan, Itálie
Kolekce: LE PUPAZZE (loutky)

Sada odkládací misky na vařečku a utěrky

Materiál: porcelán, bavlna

Myčka: ano

Doplňkové parametry

Kategorie: POMOCNÍCI V KUCHYNI
Záruka: 2 roky
Barva: vícebarevná
Kolekce Egan: LE PUPAZZE
Materiál: porcelán
Motiv: lidé, láska, narozeniny, sport
Životní styl: Venkovský a romantický

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Keramické výrobky italské firmy Egan jsou výsledkem výzkumu v oblasti domácího a stolního nádobí a interpretují moderní vkus, jehož původem je barva a design.

Unikátní návrhy vycházejí z kvality výroby a dekorací. V každé kolekci je výsledkem silný charakter, určitá atmosféra se snadným použitím barevných tónů. Italští mistři keramiky navrhují a modelují všechny produkty firmy Egan. Každý kus je výsledkem starodávné metody zahrnující 16 pracovních fází, z nichž všechny jsou zcela ručně. Každý kus je jedinečný. Výběr barev a pozornost k detailům v malířském procesu dělají z každého kusu malé umělecké dílo. Krajiny území Le Marche jsou prvním zdrojem inspirace a při respektování životního prostředí vybírá Egan pouze ekologické materiály. Každý produkt podléhá třem samostatným kontrolám kvality, aby vyhověl pečeti Egan a záruce, kterou z toho vyplývá. Poslední z nich se uskuteční těsně před umístěním produktu do drahého obalu Egan. Perfektní dárek je připraven. V kolekci najdete taky výrobky navrhnuté umělkyni Laurel Burch, Disneyem, a další. 

Kolekce „le casette di Egan“ je inspirována italskými vesnicemi, jejich uličkami a jejich obyvateli. Tyto atmosféry v kombinaci s moderním a elegantním designem se přizpůsobí každému typu prostředí.Celá kolekce je vyrobena z jemně glazované keramiky.

Obrázky vytvořené Laurel Burch jsou nápadité a nadčasové. Jsou to artefakty, které byly úžasně realizovány a inspirovány mytologickým světem typickým pro její představivost.

Porcelán firmy Egan, která reprodukují její díla, je vyroben v jasných barvách typických pro umělkyně a je obohacen čistím zlatem…

Kolekce Disney představuje některé z nejvíce nezapomenutelných postav interpretovaných ironickou lehkostí a oživených živým a vtipným způsobem.