Eisch EXCLUSIV Sada 2 sklenic na Gin&Tonic

Kód: EIS47751960
1 hodnocení
Značka: Eisch
1 190 Kč 983,47 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Jürgen Deibel, uznávaný odborník v oblasti lihovin a autor mnoha odborných knih s touto tematikou, přišel s novým typem senzorické sklenice na čistý gin, která kromě požadavků na profesionální hodnocení chuti nabízí také možnost použití jako sklenice na gin a tonik. Spodní část foukané sklenice dává čistému ginu dostatek prostoru pro rozvinutí jeho vůní, které se k nosu dostávají přes dlouhý táhlý komín sklenice. Přes mírně vyvýšený okraj sklenice se tekutina jemně a zeširoka dostane na jazyk a poté na patro. Otevření sklenice umožňuje přidání kostky ledu a přidání toniku. S každým vypitým douškem můžete podle potřeby doplnit tonik a získat tak nový charakter, dokud není dosaženo dokonalé rovnováhy mezi tonikem a ginem. Na rozdíl od běžných sklenic, jako jsou sklenice na long drink, se tonik přidává v malém množství, takže se požitek z nápoje stále vyvíjí. To bude novinkou pro lidi, kteří vždy používali pevný poměr ginu a toniku.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

2 Degustační skleničky EISCH Gin & Tonic jsou baleny v dárkové tubě.

Degustační sklenice Gin & Tonic byly vyvinuty jako nový typ degustačních sklenic ginu ve spolupráci s mezinárodním nezávislým poradcem pro lihoviny Jürgenem Deibelem

Sklenice vhodné do myčky jsou foukané z bezolovnatého lesklého křišťálu

Dodávány v atraktivní dárkové tubě pro bezpečnou přepravu sklenice jsou skvělým dárkem pro všechny, kteří rádi pijí gin.

Jako tradiční značka skla, rodinná od roku 1946, EISCH Germany představuje design skla jako kreativní prvek stolního nádobí na nejvyšší úrovni.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na koktejly
Barva: čirá
Kolekce Eisch: SPIRITS EXCLUSIV
Mytí v myčce: ano
Objem(ml): 170
Rozměry(cm): 6,1 x 6,1 x 10,7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sklářská tradice
Sklářská tradice rodiny Eischů sahá až k Mathiasi Aleschovi, narozenému na Šumavě v roce 1689, který je zde uveden v seznamu zaměstnanců malé sklárny.

Zakladatel
Zakladatel sklárny Eisch Valentin Eisch byl od roku 1914 zaměstnán jako mistr rytec v továrně na křišťálové sklo Kommerzienrat Isidor Gistl. V roce 1946 založil spolu se svou ženou Therese vlastní podnik na zušlechťování, aby mohl zajistit živobytí svým šesti dětem.

Nejmladší a nejmenší sklárna v Bavorsku
V prosinci 1952 bylo v tehdy nejmladší a nejmenší bavorské sklárně roztaveno první sklo. Přes velké počáteční potíže byla sklárna již v roce 1956 rozšířena na dvanáctiplášťovou pec. Díky spolupráci všech členů rodiny a zaměstnanců začal neustálý vzestupný vývoj.

Erwin Eisch
Erwin Eisch († 2022) byl průkopníkem a duchovním otcem hnutí Studio Glass v Evropě. Pro sklárnu byl důležitým zdrojem inspirace a "laterálním myslitelem".

Poezie ve skle
V roce 1977 vznikla ve stylu volně foukaného skla Erwina Eische jedinečná série "Poesie ve skle" (Poetry in Glas): sběratelské a sběratelské předměty v tekoucích formách, které byly navrženy do uměleckých objektů s využitím nejrůznějších sklářských technik v peci a za studena.

Číslo 1 mezi výrobci skla
Sklárna Eisch si mezi svými zákazníky vydobyla vynikající pověst. Při volbě preferovaných průmyslových partnerů německým obchodem se sklem a porcelánem dosahovala sklárna Eisch často prvního místa mezi všemi německými výrobci skla.

Rodinný podnik po generace
Dnes je sklárna Eisch stále zcela v rodinném vlastnictví a ve třetí generaci ji vedou Julia Eischová a Eberhard Eisch. Společně s Florianem Eichingerem (4. generace, syn Julie Eischové) navazují na rozmanité zkušenosti a řemeslné dovednosti z minulosti a dnes směřují podnik k tomu, aby se stal moderním a inovativním výrobcem skla.

SENSISPLUS sklo
Se sklenicemi SENSISPLUS dosáhla společnost Glashütte Eisch milníku ve vývoji sklenic na víno. Ve sklenici SENSISPLUS dochází u vína k nepředstavitelnému rozvoji aromatických látek, což ve vinařském světě vyvolává nadšení i údiv. Eberhard Eisch popisuje své zkušenosti se sklenicemi SENSISPLUS takto: "S touto sklenicí nahlížím do budoucnosti vína!".

Rotwein, Whisky, Weißwein, Champagner, Bier, Martini und mehr