Eisch SECCO FLAVOURED Sada 2 skleni Gin&Tonic

Kód: EIS15509010
1 hodnocení
Značka: Eisch
1 040 Kč 859,50 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Pohodové, barevně namíchané koktejly v elegantních sklenicích - copak si každý nevybaví bezstarostné hodiny? Řada SECCO FLAVORED od společnosti EISCH GERMANY zahrnuje různé sady koktejlových sklenic, které jsou vítaným dárkem na každém večírku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GIN TONIC GLASSES SECCO, sada 2 sklenic, na gin s tonikem nebo jiné lahodné koktejly. Sklenice na gin a tonik EISCH SECCO jsou vyrobeny z křišťálového skla. Stonky jsou ručně satinovány ve sklárně EISCH pro matný vzhled doplňující chladivý koktejl. Skleničky EISCH Gin Tonic lze mýt v myčce.

DÁRKOVÉ BALENÍ: Skleničky EISCH Gin Tonic SECCO jsou dodávány v atraktivní dárkové krabičce. Sklenice jsou zabalené v dárkové krabičce pro bezpečnou přepravu a jsou ideální jako dárek k narozeninám nebo dárek pro hosty na další párty. V šik balení na 2 sklenice je i recept na gin s tonikem.

Sklenice jsou všestranné: Ve sklenicích nepodávejte jen gin s tonikem, ale i jiné hip koktejly nebo vlastní výtvory. Brýle SECCO zaujmou na vašem stole také jako sklenice na vodu.

 

EISCH GERMANY- Jako tradiční značka skla, rodinná od roku 1946, EISCH GERMANY představuje design skla jako kreativního prvku stolního nádobí na nejvyšší úrovni. Díky několika oceněním získaným za vysokou kvalitu, jedinečný design a inovaci si můžete všechny brýle EISCH koupit s naprostou důvěrou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na koktejly
Barva: bílá, čirá
Kolekce Eisch: SECCO FLAVOURED
Mytí v myčce: ano
Objem(ml): 630
Rozměry(cm): 10 x 10 x 22

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sklářská tradice
Sklářská tradice rodiny Eischů sahá až k Mathiasi Aleschovi, narozenému na Šumavě v roce 1689, který je zde uveden v seznamu zaměstnanců malé sklárny.

Zakladatel
Zakladatel sklárny Eisch Valentin Eisch byl od roku 1914 zaměstnán jako mistr rytec v továrně na křišťálové sklo Kommerzienrat Isidor Gistl. V roce 1946 založil spolu se svou ženou Therese vlastní podnik na zušlechťování, aby mohl zajistit živobytí svým šesti dětem.

Nejmladší a nejmenší sklárna v Bavorsku
V prosinci 1952 bylo v tehdy nejmladší a nejmenší bavorské sklárně roztaveno první sklo. Přes velké počáteční potíže byla sklárna již v roce 1956 rozšířena na dvanáctiplášťovou pec. Díky spolupráci všech členů rodiny a zaměstnanců začal neustálý vzestupný vývoj.

Erwin Eisch
Erwin Eisch († 2022) byl průkopníkem a duchovním otcem hnutí Studio Glass v Evropě. Pro sklárnu byl důležitým zdrojem inspirace a "laterálním myslitelem".

Poezie ve skle
V roce 1977 vznikla ve stylu volně foukaného skla Erwina Eische jedinečná série "Poesie ve skle" (Poetry in Glas): sběratelské a sběratelské předměty v tekoucích formách, které byly navrženy do uměleckých objektů s využitím nejrůznějších sklářských technik v peci a za studena.

Číslo 1 mezi výrobci skla
Sklárna Eisch si mezi svými zákazníky vydobyla vynikající pověst. Při volbě preferovaných průmyslových partnerů německým obchodem se sklem a porcelánem dosahovala sklárna Eisch často prvního místa mezi všemi německými výrobci skla.

Rodinný podnik po generace
Dnes je sklárna Eisch stále zcela v rodinném vlastnictví a ve třetí generaci ji vedou Julia Eischová a Eberhard Eisch. Společně s Florianem Eichingerem (4. generace, syn Julie Eischové) navazují na rozmanité zkušenosti a řemeslné dovednosti z minulosti a dnes směřují podnik k tomu, aby se stal moderním a inovativním výrobcem skla.

SENSISPLUS sklo
Se sklenicemi SENSISPLUS dosáhla společnost Glashütte Eisch milníku ve vývoji sklenic na víno. Ve sklenici SENSISPLUS dochází u vína k nepředstavitelnému rozvoji aromatických látek, což ve vinařském světě vyvolává nadšení i údiv. Eberhard Eisch popisuje své zkušenosti se sklenicemi SENSISPLUS takto: "S touto sklenicí nahlížím do budoucnosti vína!".

Rotwein, Whisky, Weißwein, Champagner, Bier, Martini und mehr