Goebel Klimt Strom života Stolní hodiny

Kód: 66522531
Neohodnoceno
Značka: Goebel
1 970 Kč 1 628 Kč bez DPH
Dodání 2 - 3 týdny

ARTIS ORBIS – kolekce předmětů denní potřeby s reprodukcemi známých děl evropských autorů.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 1500 ,-
Široký výběr produktů
Široký výběr zboží
na našem e-shopu

Detailní popis produktu

Stolní hodiny Strom života
Autor: Gustav Klimt
Kolekce: Artis Orbis

Ať už se jedná o dárek k Valentýnu, k narozeninám nebo k Vánocům, nebo je to jen malá pozornost, hodiny se hodí nejen pro milovníky umění. Hodiny z křišťálového skla mají bezchybné optické efekty. Kvalita na úrovni K9 zabraňuje stopám toku a vzduchovým bublinám. Všechny povrchy jsou důkladně leštěny. Jemná dekorace a zlacení z pravého zlata jsou zvýrazněny díky optickým kvalitám skla se zrcadlovým efektem.

Produkt je doplněn o baterii.

Výška: 11 cm
Materiál: křišťál

Výrobce: Goebel, Německo

Doplňkové parametry

Kategorie: Hodiny
Záruka: 2 roky
Barva: vícebarevná
Kolekce Goebel: Klimt
Materiál: sklo
Motiv: umění
Rozměry(cm): 6 x 3,5 x 11

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"Tradice není uchovávání popela, nýbrž šíření ohně“. Od založení podniku v roce 1871 znamená tradice u Goebel také nejvyšší nároky a kvalitu.

Celý příběh začal 30.ledna 1871 a u jeho zrodu stáli pánové Franz Detleff a Wiliam Goebel, díky nimž vznikla porcelánka WG nedaleko Cobburgu. 

Po roce 1905 se továrna WG spojila s porcelánkou Kaiser a byla počata éra expoertního rozachu. Porcelán a figurky této továrny se vozily o do daleké Ameriky.

V roce 1911 se Max Louis Goebel vrátil z pobytu v Americe a začal výrobu orientovat na luxusní umělecké kolekce.

V roce 1935 podepsal Franz Goebel smlouvu se svou sestrou Marii Innocentií Hummel a vznikla kolekce figurek Hummel, které jsou dodnes ceněn pro svou mistrovskou kvalitu malby. V této době byla továrna Goebel známa spíše pod názvem Hummelwerk.

Goebel, tradiční značka je dnes proslulá svými dekoračními artikly, kolekcemi, perfektními dárky pro všechny příležitosti – narozeniny, jubilea, šarmantní „dárek z cesty“, malé poděkování či prostě jen tak něco pro milého člověka.