Keramická miska Storm 14x8 cm – temně modrá, Clay
Kód: C_8351-00-00Související produkty
Detailní popis produktu
Miska Storm o průměru 14 cm a výšce 8 cm od značky Clay v sobě spojuje praktickou velikost s výrazným moderním designem. Její „bouřková“ estetika, definovaná matným povrchem v odstínech modré a šedé s jemným černým kropením, dodá vašemu stolu osobitý charakter.
Díky technologii reaktivního glazování vznikají během výpalu pokaždé jiné barevné variace. Každá miska je tedy naprostým originálem, u kterého se mění intenzita barvy i rozložení textury. Mírně nepravidelný okraj misky je důkazem poctivé ruční řemeslné výroby, která vnáší do moderních interiérů potřebnou dávku přirozenosti.
Keramika Clay vyniká svou odolností, díky čemuž je miska ideální pro každodenní použití. Bez obav ji můžete mýt v myčce nádobí nebo používat k ohřevu v mikrovlnné troubě. Doplňte svou kuchyňskou výbavu o tento designový prvek z kolekce Storm a užívejte si stolování s nádobím, které má svůj vlastní nezaměnitelný styl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| EAN: | 8592559182099 |
| Váha: | 0,488kg |
| Barva: | modrá;šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Objem: | 450 ml |
| Šířka: | 14cm |
| Výška: | 8cm |
| Průměr: | 14 cm |
| Hloubka: | 14cm |
| Materiál: | keramika |
| Příležitost: | Každodenní stolování |
| Řada keramiky: | Storm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
