Keramický mělký talíř Dune 26,5x27 cm – béžový, Clay
Kód: C_8335-00-00Související produkty
Detailní popis produktu
Zpomalte a dodejte svým každodenním rituálům hřejivou atmosféru inspirovanou písečnými dunami. Keramický mělký talíř z kolekce Dune od značky Clay o rozměrech 26,5 × 27 cm v sobě spojuje severský minimalismus s organickým, rukodělným charakterem. Díky svému objemu a tvaru je tento kousek vhodný pro servírování hlavních chodů, grilovaných specialit, těstovin nebo velkých salátů. Svým vzhledem podtrhne atmosféru při stolování a stane se součástí každodenního servírování.
Vizuálním prvkem řady Dune je reaktivní lesklá glazura. Při výpalu v peci se barva unikátně usazuje: pískový odstín béžové barvy směrem k vlnkovaným okrajům přirozeně tmavne, čímž vytváří kontrastní lem. Každý jednotlivý talíř je naprostým, neopakovatelným originálem. Kusy ve vaší sadě se budou mírně lišit ve svém tvaru i v přesném barevném odstínu, což dodá prostřenému stolu organickou živost a hloubku, kterou sériová uniformita běžného porcelánu nedokáže nabídnout. Mírně nepravidelné křivky tento řemeslný ráz pouze podtrhují.
Robustní keramika Clay v sobě spojuje přírodní vzhled s mechanickou odolností pro každodenní používání. Silné stěny dobře drží teplotu, takže vaše jídlo na stole hned nevychladne. Lesklý povrch odolává poškrábání od příborových nožů a neabsorbuje barviva ani pachy z potravin. Nádobí je plně uzpůsobeno provozu moderní domácnosti, proto ho můžete zcela bez obav mýt v myčce nádobí nebo v něm ohřívat jídlo v mikrovlnné troubě. Doplňte svůj servis, kombinujte talíře s miskami z rodiny keramiky Dune a proměňte stolování v příjemný rituál plný stylu a pohody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře |
|---|---|
| EAN: | 8592559181931 |
| Váha: | 0,800kg |
| Barva: | béžová |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Šířka: | 27cm |
| Výška: | 2cm |
| Průměr: | 27 cm |
| Hloubka: | 26,5cm |
| Materiál: | keramika |
| Příležitost: | Každodenní stolování |
| Řada keramiky: | Dune |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
