Snack&drink (19cm), PEACE
Kód: BI_8039-00-76Detailní popis produktu
Porcelánový dezertní talíř, s jemný dekorem.
Talíř na dezert, snack nebo jednohubky má čtvercový tvar. Dezertní talíř disponuje výřezem pro zavěšení sklenice na víno.
Pořádáte zahradní párty, rauty nebo velké oslavy? Při korzování lidí na slavnostních akcích využijete tento praktický dezertní talíř se závěsem pro sklenici. Vaši hosté budou mít v jedné ruce pochutiny i pití a druhá ruka zůstane volná pro zdravení dalších hostů.
Porcelán je vhodný do myčky i mikrovlnné trouby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky ke stolování |
|---|---|
| EAN: | 8592559109706 |
| Barva: | modrá, hnědá |
| Barva porcelánu: | Šedý nádech |
| Dekor: | Peace |
| Materiál: | porcelán |
| Váha: | 0,501 kg |
| Barva: | hnědá;modrá |
| Dekor: | Peace |
| Šířka: | 19cm |
| Hloubka: | 19cm |
| Materiál: | porcelán |
| Barva porcelánu: | Šedý nádech |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
