Tác Club Mašle (32X32X3cm), zelená
Kód: BI_8844-01-77Detailní popis produktu
Keramický zelený tác s červeným dekorem Mašle od české značky by inspire…porcelán s českou duší.
Zelený keramický tác má hranatý tvar. Červený dekor mašle připomíná zabalený dárek. Díky slavnostnímu dekoru červené mašle je tác jako stvořený pro podávání domácího upečeného cukroví.
Keramika je vhodná do myčky na nádobí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční porcelán |
|---|---|
| EAN: | 8592559130878 |
| Barva: | zelená, červená |
| Dekor: | Mašle |
| Materiál: | keramika |
| Váha: | 1,75 kg |
| Barva: | červená;zelená |
| Dekor: | Mašle |
| Šířka: | 32cm |
| Výška: | 3cm |
| Hloubka: | 32cm |
| Materiál: | keramika |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
