Umělé dekorativní peří Feather 130cm, šedohnědá
Kód: HL_A473-00-00Detailní popis produktu
Dekorační umělé peří v šedohnědé barvě.
V naší nabídce naleznete podobné trávové květiny v různých barevných odstínech, které však ladí k sobě. Z této umělé traviny můžete vytvořit i vánoční dekoraci.
Ve svých domovech máme místnosti nebo kouty, kde by živé rostliny nepřežily. Tam nám pomůžou umělé kytky. Zkrášlete si koupelnu nebo přístupovou halu velkou podlahovou vázou, do které zasadíte pár listů umělé traviny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DOPLŇKY, DEKORACE |
|---|---|
| EAN: | 8719987672965 |
| Barva: | šedá, hnědá |
| Materiál: | tkanina |
| Váha: | 0,06 kg |
| Barva: | hnědá;šedá |
| Šířka: | 11cm |
| Výška: | 130cm |
| Hloubka: | 4cm |
| Materiál: | tkanina |
| Druh tkaniny: | Polyester |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
