Eisch GENTLEMAN Skleněná brčka krátká 4 kusy

Kód: EIS86599610
Neohodnoceno
Značka: Eisch
370 Kč 305,79 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Módní skleněná brčka jsou ozdobou koktejlů, koktejlů, mléčné kávy nebo horké čokolády a zaručují čistý požitek z pití bez nepříjemného zápachu plastu nebo špatné chuti. Jsou vyrobena ze stabilního speciálního skla se zaoblenými hranami. Po použití se brčka jednoduše propláchnou nebo vyčistí přiloženým kartáčkem. Brčka tak lze používat opakovaně a pomáhají předcházet vzniku plastového odpadu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

4 Skleněná brčka EISCH jsou balena v dárkové krabičce spolu s čistícím kartáčkem.

Skleněná brčka jsou vyrobena z vysoce pevného speciálního skla. 

Používejte brčka na studené a teplé nápoje. Brčka jsou vhodná do myčky nádobí.

Skleněná brčka, zabalená v elegantní dárkové krabičce, jsou skvělým nápadem na dárek jako dárek pro hosta na další párty

Jako tradiční značka skla, rodinná od roku 1946, EISCH Germany představuje design skla jako kreativní prvek stolního nádobí na nejvyšší úrovni

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleněná brčka
Barva: čirá
Kolekce Eisch: GENTLEMAN
Mytí v myčce: ano
Rozměry(cm): 0,9 x 0,9 x 15

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sklářská tradice
Sklářská tradice rodiny Eischů sahá až k Mathiasi Aleschovi, narozenému na Šumavě v roce 1689, který je zde uveden v seznamu zaměstnanců malé sklárny.

Zakladatel
Zakladatel sklárny Eisch Valentin Eisch byl od roku 1914 zaměstnán jako mistr rytec v továrně na křišťálové sklo Kommerzienrat Isidor Gistl. V roce 1946 založil spolu se svou ženou Therese vlastní podnik na zušlechťování, aby mohl zajistit živobytí svým šesti dětem.

Nejmladší a nejmenší sklárna v Bavorsku
V prosinci 1952 bylo v tehdy nejmladší a nejmenší bavorské sklárně roztaveno první sklo. Přes velké počáteční potíže byla sklárna již v roce 1956 rozšířena na dvanáctiplášťovou pec. Díky spolupráci všech členů rodiny a zaměstnanců začal neustálý vzestupný vývoj.

Erwin Eisch
Erwin Eisch († 2022) byl průkopníkem a duchovním otcem hnutí Studio Glass v Evropě. Pro sklárnu byl důležitým zdrojem inspirace a "laterálním myslitelem".

Poezie ve skle
V roce 1977 vznikla ve stylu volně foukaného skla Erwina Eische jedinečná série "Poesie ve skle" (Poetry in Glas): sběratelské a sběratelské předměty v tekoucích formách, které byly navrženy do uměleckých objektů s využitím nejrůznějších sklářských technik v peci a za studena.

Číslo 1 mezi výrobci skla
Sklárna Eisch si mezi svými zákazníky vydobyla vynikající pověst. Při volbě preferovaných průmyslových partnerů německým obchodem se sklem a porcelánem dosahovala sklárna Eisch často prvního místa mezi všemi německými výrobci skla.

Rodinný podnik po generace
Dnes je sklárna Eisch stále zcela v rodinném vlastnictví a ve třetí generaci ji vedou Julia Eischová a Eberhard Eisch. Společně s Florianem Eichingerem (4. generace, syn Julie Eischové) navazují na rozmanité zkušenosti a řemeslné dovednosti z minulosti a dnes směřují podnik k tomu, aby se stal moderním a inovativním výrobcem skla.

SENSISPLUS sklo
Se sklenicemi SENSISPLUS dosáhla společnost Glashütte Eisch milníku ve vývoji sklenic na víno. Ve sklenici SENSISPLUS dochází u vína k nepředstavitelnému rozvoji aromatických látek, což ve vinařském světě vyvolává nadšení i údiv. Eberhard Eisch popisuje své zkušenosti se sklenicemi SENSISPLUS takto: "S touto sklenicí nahlížím do budoucnosti vína!".

Rotwein, Whisky, Weißwein, Champagner, Bier, Martini und mehr