Kahla Elixyr Osobní miska 0,10 ltr.

Kód: 156921A90015C
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Kahla
330 Kč 273 Kč bez DPH
Dodání 1 - 2 týdny

ELIXYR - Dotek luxusu: neobvyklé a známé, symetrie a asymetrie, geometrické a organické prvky - designérka Barbara Schmidtová vytvořila v kolekci Elixyr exkluzivní kombinaci, která vytváří harmonii a pocit pohody s mimořádnou emocionalitou. Plynulé tvary vybízejí k doteku a umožňují porcelánu a jídlu splynout v jedno. Trapézové talíře, mísy a misky, z nichž z každé vyrůstá prvek s rukojetí, maximalizují flexibilitu. Jsou také ideální pro stolování ve stoje - což je například zcela nová perspektiva pro gurmánské stolování s mnoha hosty. Ergonomicky prohnutá rukojeť hrnků nabízí pohodlný prostor pro palec - nebudete je chtít pustit z ruky. Jedinečný design je osvěžujícím a prestižním doplňkem pro znalce, kteří rádi experimentují. Gurmánská atmosféra u vás doma je zaručena. Kahla, Německo

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 1500 ,-
Široký výběr produktů
Široký výběr zboží
na našem e-shopu

Detailní popis produktu

Osobní miska 

Kolekce: Elixyr

Rozměry: 13,8 x 9,4 cm

Výška: 4,6 cm

Objem: 100 ml

Materiál: Porcelán

Myčka: ANO

Mikrovlny: ANO

Kahla, Německo

Doplňkové parametry

Kategorie: Osobní misky
Záruka: 2 roky
Kolekce Kahla: Elixyr
Materiál: porcelán
Mytí v myčce: ano
styl: moderní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Porcelánové jídelní sady od značky Kahla nejenom vynikají svou okázalostí a unikátním stylem, ale především svou kvalitou. Tento neobyčejný porcelán často získává zákazníky s vysoce vkusným povědomím.

Kahla je německá značka porcelánu s bohatou tradicí, která sahá až do roku 1844. Dnes tato moderní společnost zastupuje všechny hodnoty, které jsou typické pro "Made in Germany". Kahla je zejména známá pro své inovace a multifunkční design svých produktů, které jsou dílem uznávané německé designérky Barbary Schmidt. Produktové řady značky Kahla jsou velmi oblíbené v moderní gastronomii díky svému elegantnímu designu a přidaným hodnotám multifunkčnosti, které oslovují více smyslových vjemů. Tímto způsobem nabízí nejen estetickou funkci, ale vždy také "něco navíc". Značka Kahla tak plně naplňuje své motto "for all senses" - porcelán pro všechny smysly. V současné době Kahla též určuje trendy v moderním designu porcelánu.

Proč KAHLA?
Vysoká kvalita
Vysoce kvalitní tvrdý porcelán se v durynské Kahle vyrábí již od roku 1844 a dodnes patří k nejoblíbenějším a nejinovativnějším porcelánům v Evropě. 

Exkluzivní design a široký sortiment
Porcelán pro každou příležitost, pro všechny druhy nádobí a do každého obytného prostoru. Více než 100 ocenění za design v různých kategoriích je toho působivým důkazem.

Funkčnost
KAHLA vyniká také z hlediska funkčnosti. Extrémně odolný tvrdý porcelán je vhodný pro mytí v myčce nádobí, odpuzuje bakterie a lze jej používat v mikrovlnné troubě.