Kahla O - The better place Mělký talíř 25,5 cm

Kód: 023480A90002C
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Kahla
740 Kč –27 %
Kahla O - The better place Mělký talíř 25,5 cm
740 Kč –27 % 540 Kč 446 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)

O - The better place - Přesný záhyb rozděluje všechny části O na dvě zóny: jednu pro potraviny a druhou pro uchopení. Inspirace pochází ze skládaného papíru, z techniky origami, která doslova neznamená nic jiného: Oru = skládat, Kami = papír. Vzorem byly také záhyby, které se často vyskytují v přírodě._x000D_ Na dvou takto vytvořených plochách se rozvíjí zajímavá hra světla a stínu. Ať ji otočíte na kteroukoli stranu, vždy se objeví jiný obraz. Talíře a misky O lze vždy uvést do nových vzájemných vztahů. Celý stůl se tak stává konstruktivistickou kompozicí. Kahla, Německo.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 1500 ,-
Široký výběr produktů
Široký výběr zboží
na našem e-shopu

Detailní popis produktu

Mělký talíř

Kolekce: O - The better place

Průměr: 25,5 cm

Výška: 3,3 cm

Myčka: Ano

Mikrovlnka: Ano

Kahla, Německo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mělké talíře
Záruka: 2 roky
Barva: bílá
Kolekce Kahla: O - The better place
Materiál: porcelán
Mytí v myčce: ano
Průměr(cm): 25.6
styl: moderní
Výška(cm): 3.6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Porcelánové jídelní sady od značky Kahla nejenom vynikají svou okázalostí a unikátním stylem, ale především svou kvalitou. Tento neobyčejný porcelán často získává zákazníky s vysoce vkusným povědomím.

Kahla je německá značka porcelánu s bohatou tradicí, která sahá až do roku 1844. Dnes tato moderní společnost zastupuje všechny hodnoty, které jsou typické pro "Made in Germany". Kahla je zejména známá pro své inovace a multifunkční design svých produktů, které jsou dílem uznávané německé designérky Barbary Schmidt. Produktové řady značky Kahla jsou velmi oblíbené v moderní gastronomii díky svému elegantnímu designu a přidaným hodnotám multifunkčnosti, které oslovují více smyslových vjemů. Tímto způsobem nabízí nejen estetickou funkci, ale vždy také "něco navíc". Značka Kahla tak plně naplňuje své motto "for all senses" - porcelán pro všechny smysly. V současné době Kahla též určuje trendy v moderním designu porcelánu.

Proč KAHLA?
Vysoká kvalita
Vysoce kvalitní tvrdý porcelán se v durynské Kahle vyrábí již od roku 1844 a dodnes patří k nejoblíbenějším a nejinovativnějším porcelánům v Evropě. 

Exkluzivní design a široký sortiment
Porcelán pro každou příležitost, pro všechny druhy nádobí a do každého obytného prostoru. Více než 100 ocenění za design v různých kategoriích je toho působivým důkazem.

Funkčnost
KAHLA vyniká také z hlediska funkčnosti. Extrémně odolný tvrdý porcelán je vhodný pro mytí v myčce nádobí, odpuzuje bakterie a lze jej používat v mikrovlnné troubě.