Kahla Update Jídelní sada 30 ks

Kód: 320954A90032C
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Kahla
8 160 Kč 6 743,80 Kč bez DPH
Dodání 1 - 2 týdny

O - Update - nádobí, které odráží změny našich stravovacích a životních návyků: Lidé se stávají mobilnějšími a jedí více mezinárodně, ale zároveň méně formálně. Program Update je jedinečný svým designem a pojetím, protože v dobrém slova smyslu spojuje jednoduchost s funkčností. Je ideální pro "porcelánové začátečníky", protože jej lze kdykoli rozšířit: nic není omezeno na jednu funkci a Update rozvíjí svou mnohonásobně oceněnou sílu společně s individuálním uživatelem. Update získal několik ocenění za svůj dobrý a netradiční design. Kahla, Německo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jídelní sada 30 ks

Kolekce: Update

Sada obsahuje:

6 x Čajový šálek 0,22 ltr.

6 x Pečivový talíř 14 cm

6 x Dezertní talíř 21 cm

6 x Mělký talíř 26,5 cm

6 x Hluboký talíř 22 cm

Myčka: Ano

Mikrovlnka: Ano

Kahla, Německo.

Doplňkové parametry

Kategorie: SADY PORCELÁNU
Záruka: 2 roky
Barva: bílá
Kolekce Kahla: Update
Materiál: porcelán
Mytí v myčce: ano
styl: moderní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Porcelánové jídelní sady od značky Kahla nejenom vynikají svou okázalostí a unikátním stylem, ale především svou kvalitou. Tento neobyčejný porcelán často získává zákazníky s vysoce vkusným povědomím.

Kahla je německá značka porcelánu s bohatou tradicí, která sahá až do roku 1844. Dnes tato moderní společnost zastupuje všechny hodnoty, které jsou typické pro "Made in Germany". Kahla je zejména známá pro své inovace a multifunkční design svých produktů, které jsou dílem uznávané německé designérky Barbary Schmidt. Produktové řady značky Kahla jsou velmi oblíbené v moderní gastronomii díky svému elegantnímu designu a přidaným hodnotám multifunkčnosti, které oslovují více smyslových vjemů. Tímto způsobem nabízí nejen estetickou funkci, ale vždy také "něco navíc". Značka Kahla tak plně naplňuje své motto "for all senses" - porcelán pro všechny smysly. V současné době Kahla též určuje trendy v moderním designu porcelánu.

Proč KAHLA?
Vysoká kvalita
Vysoce kvalitní tvrdý porcelán se v durynské Kahle vyrábí již od roku 1844 a dodnes patří k nejoblíbenějším a nejinovativnějším porcelánům v Evropě. 

Exkluzivní design a široký sortiment
Porcelán pro každou příležitost, pro všechny druhy nádobí a do každého obytného prostoru. Více než 100 ocenění za design v různých kategoriích je toho působivým důkazem.

Funkčnost
KAHLA vyniká také z hlediska funkčnosti. Extrémně odolný tvrdý porcelán je vhodný pro mytí v myčce nádobí, odpuzuje bakterie a lze jej používat v mikrovlnné troubě.