Keramický polévkový talíř River 20x5 cm – tyrkysový, Clay
Kód: C_8303-00-00Související produkty
Detailní popis produktu
Horký domácí vývar, poctivá krémová polévka nebo čerstvě uvařené italské těstoviny s bazalkovým pestem. Jsou jídla, která si zaslouží víc než obyčejný servis – vyžadují dokonalé orámování, které podtrhne jejich chuť i vůni. Keramický hluboký talíř z kolekce River od české značky Clay v rozměru 20x5 cm přináší na váš stůl harmonii divoké přírody a exkluzivního designu, u kterého bude každé sousto chutnat o poznání lépe.
Tím nejkrásnějším prvkem je bezpochyby magická reaktivní glazura v lesklém provedení. Odstíny tyrkysové se na povrchu plynule a organicky přelévají, pulzují a mění se od sytých azurových tónů ve středu až po jemnou, světlou smetanovou barvu u okrajů. Díky této specifické technologii výpalu je každý jeden kus na světě naprostým originálem. Váš jídelní servis tak získá neopakovatelnou kresbu, kterou nikdo jiný nemá. Okouzlující vnitřek talíře doplňuje jemná popraskaná textura, zemitá hnědá okrajová linka a rafinovaný kontrast v podobě matné smetanovošedé vnější strany.
Prémiová keramika značky Clay vyniká mimořádnou odolností, skvěle akumuluje teplo a udržuje tak pokrmy déle teplé. Talíř bez problémů zvládne každodenní rodinný provoz, ohřev v mikrovlnné troubě i mytí v myčce nádobí. Osvěžte své každodenní stolování, objevte kouzlo celé kolekce River a složte si jídelní set, ze kterého sálá poctivé řemeslo, emoce a prémiový styl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře |
|---|---|
| EAN: | 8592559181610 |
| Váha: | 0,670kg |
| Barva: | béžová;hnědá;modrá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Objem: | 600 ml |
| Šířka: | 20cm |
| Výška: | 5cm |
| Průměr: | 20 cm |
| Hloubka: | 20cm |
| Materiál: | keramika |
| Příležitost: | Každodenní stolování |
| Řada keramiky: | River |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
