Korkmaz Alfa nerezový hrnec 2,5l
Kód: A1017Související produkty
Detailní popis produktu
- průměr 18 cm, objem 2,5 l, výška 10 cm
- novinka - Alfa série
- vyrobeno z kvalitní nerezové oceli, atraktivní design, leštěný povrch
- ergonomické úchyty a poklice z nerezové oceli
- široká škála použití - lze používat v troubě nebo v nich zamrazit potraviny
- vhodné také pro indukční vaření
- mytí v myčce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové hrnce |
|---|---|
| EAN: | 8691607010176 |
| Objem: | 2,5 l |
| Výška: | 10 cm |
| Průměr: | 18 cm |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Materiál: | Cr.Ni 18/10 |
| TARIC kód: | 7323930090 |
| Země původu: | Turecko |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
