Porcelánový polévkový talíř Croft Advent 23cm, zelená
Kód: BI_7351-00-97Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Talíře |
|---|---|
| EAN: | 8592559159565 |
| Váha: | 0,54 kg |
| Barva: | bílá;zelená |
| Dekor: | Vánoční |
| Šířka: | 23 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Průměr: | 23 cm |
| Hloubka: | 23 cm |
| Materiál: | porcelán |
| Příležitost: | Vánoční a sváteční |
| Řada porcelánu: | Croft |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
